پازن سرویسی برای طراحی آسان وب سایت


چند قدم تا صفحه اول گوگل فاصله داریم-بخش اول

 
با درود و احترام خدمت شما دوست گرامی

صادقانه باید بنویسم که تقریبا تا 1 ماه گذاشته از لحاظ مباحث سئو برای خود وب سایت پازن و کلمات کلیدی چون : "طراحی سایت"، "طراحی وب سایت"، "فروشگاه اینترنتی"، "خدمات سئو" و "سایت ساز" که مهمترین کلمات کلیدی برای گروه شرکت های سناکو و سامانه طراحی وب سایت پازن است، هیچ اقدامی صورت نگرفته بود و تنها چیزی که از سمت شرکت مهم بود و رعایت می شد، رعایت اصول کدنویسی بر اساس استاندارد های موجود بوده است.

از یک ماه پیش مطالعه، تحقیق و انجام کارهای عملی بر روی این موضوع شروع شده و نتایج بسیار جالبی در همین زمان کوتاه به دست آمده که در ادامه همه آن ها را برای شما به اشتراک خواهیم گذاشت. و این مسیر را ادامه می دهیم تا رسیده به صفحه اول گوگل.
 
کلمات کلیدی هر سایت برای استفاده در سئو سایت

 
یکی از مهمترین اهداف هر مدیر و صاحب وب سایتی این است که سایتش بر اساس یک سری کلمات در جستجوی گوگل در صفحه اول نمایش داده شود.
در چند سال گذشته یکی از مهمترین درخواست هایی که از سمت سفارش دهندگان وب سایت حتی قبل از سفارش طراحی وب سایتشان مطرح می شود این است که مثلا با فلان کلمه میخواهند در صفحه اول گوگل نمایش داده شوند
خیلی از این عزیزان با وجود اینکه حتی دید مشخص و دقیقی از وب سایتشان ندارند، که سایت به چه شکل و شمایلی باشد؟  چه مطالبی ارائه کنند و یا چه تعاملی را با کاربران و مشتریان خود برقرا کنند؟ و ... اما دقیقا یک چیز را خیلی خوب و دقیق می خواهند و برایشان مهم است و آن هم در همین یک جمله بوده  :
"میخواهم سایتم با کلمه X  بیاید صفحه اول گوگل".

 
 

اهداف :

اهداف هر سایت برای رسیدن به صفحه اول گوگل

وقتی  کار بر روی سئو وب سایت خود پازن را شروع کردیم چند هدف مهم در نظر گرفته شد :

 1- چرا خود شرکت در خصوص "طراحی سایت" و "سیستم پازن" صفحه اول گوگل نباشد ؟ و چرا مستقیما برای افرادی که مخاطب دقیق این موضوع هستند و در جستجوی این خدمات در اینترنت هستند، در نتایج اولیه جستجو نمایش داده  نشود ؟
 
از لحاظ هزینه مالی وقتی این موضوع را نگاه کردیم، طبق آمار مالی شرکت در یک نوع تبلیغات چاپی آن هم نیازمندی ها که تقریبا کمترین هزینه مالی را نسبت به سایر تبلیغات دربردارد، برای یک کادر استاندارد صفحه اول که اندازه تقریبی یک کارت ویزیت می باشد هزینه های متفاوتی از هر کادر 20،000 تا 100،000 تومان هزینه دربر داشته که در برای 270 نوبت آگهی در چند نیازمندی منتخب، مبلغی حدود نه میلیون تومان در سال 1393 توسط شرکت هزینه گردیده است و البته در کمتر از 6 ماه این تعداد کادر به چاپ رسید
اگرسایر هزینه های تبلیغاتی اعم از هزینه های چاپ تبلیغات در ژورنال ها و کتاب ها، ارسال پیام کوتاه، هزینه های شرکت در نمایشگاه ها، تبلیغات نمایشگاهی، کاتالوگ ها و تراکت های چاپی و .... را هم که اعداد و ارقام قابل توجهی می شود را در نظر بگیریم، حداقل از لحاظ هزینه های مالی که در بخش تبلیغات و معرفی خدمات شرکت انجام می شود توجیه بسیار بسیار بالایی دارد که در نتایج جستجو گوگل، یک جا در بین نتایج صفحه اول به خود اختصاص دهیم

   2- در خصوص نمایندگان خود و سفارش دهنگان وب سایت تکی که در مورد سئو و نمایش در صفحه اول گوگل سوال می پرسند بتوانیم اطلاعات بسیار دقیق، خوب و البته قابل استنادی را ارائه کنیم که بتوانند استفاده کنند!

  3- ضعف های فنی مربوط به سئو سیستم پازن که با هدف طراحی وب سایت آسان تولید شده است را کامل شناسایی کنیم و رفع کنیم!

  4- از آنجایی که در زمینه سئو  مباحث بسیار زیاد و حتی در برخی موارد متناقض به چشم می خورد،تمام روش هایی که در وب توسط سایر وب مستر ها و یا مراکز آموزشی ارائه شده را به صورت دقیق بررسی کنیم و نتایج مستندی را در خصوص هر یک ارائه کنیم.

  5-  بتوانیم یک راهنماو آموزش خوب برای تمام مدیران وب سایت هایی که می خواهند سایتشان در نتایج اول گوگل بیاید قرار دهیم و مطابق با بروز رسانی ها و الگوریتم های جدید گوگل آن را بروزرسانی کنیم

  6- و درآخر یک مرجع مناسب و بروز از مقالات، کتاب ها و ویدئوهای آموزشی در زمینه سئو سایت ارائه کنیم.درصورتی که تمایل دارید اخبار و مطالب این بخش را دنبال کنید و.به صورت منظم بروز رسانی های این بخش برایتان ارسال گردد، می توانید در خبرنامه سایت عضو شوید.
همچنین تمام سعی خود را می کنیم که تمامی مطالب آموزشی از منابع کاملا معتبر گردآوری شود و در اختیار علاقمندان قرار گیرد.

خوشحال می شویم که دوستان  و همراهان گرانقدر که تجربیات خوبی در این زمینه دارند آن را با ما به اشتراک بگذارند.
با احترام
تاریخ ایجاد:1393/08/17,04:30|
اصفهان :  34477008-031
پاسخ گویی :
09134477008 - 09134476008
- 09134475008
اصفهان :  خیابان چهار باغ خواجو، کوچه شهیدان هاشمی، پلاک 405  مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی

پیامک : 10007008
ایمیل:info@see.co.ir

پاسخگویی تلفنی و حضوری : شنبه الی چهارشنبه، ساعت 8:00 الی 14:00

درخصوص سوالات فنی و یا نیاز به بخش پشتیبانی شرکت، در ساعات غیر کاری جهت پاسخگویی سریع تر و دقیق تر خواهشمند است از بخش مدیریت سامانه خود، قسمت پشتیبانی (تیکتینگ) اقدام نمایید.
خبرنامه
  • درصورتی که تمایل دارید اخبار، مطالب آموزشی، تخفیف ها و .. سامانه پازن برای شما ارسال شود ایمیل خود را در وارد نمائید


با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام علاوه بر مطالب کلیدی آموزشی، از کد های تخفیف و اطلاع رسانی های سامانه لحظه ای مطلع شوید.
 

 کانال سایت ساز پازن در تلگرام   صفحه سایت ساز پازن در اینستاگرام    کانال پازن در شبکه ویدئویی آپارت