پازن سرویسی برای طراحی آسان وب سایتسوالات متداول سئو سایت و بهینه سازی سایت برای صفحه اول گوگل


  آیا کارشناسان شما می توانند به من زمان دقیق اعلام کنند که چه زمانی سایت من در صفحه اول قرار خواهد گرفت؟

زمان ها حداقل 3 ماهه می باشد و بسته به کلمات کلیدی این زمان میتواند بیشتر باشد، اما هیچ یک از قرارداد های سئو شامل اعلام زمان دقیق و تضمین صددرصدی برای رسیدن به صفحه اول گوگل نمی باشند.


  سایت من توسط شرکت دیگری به صورت اختصاصی طراحی و پیاده سازی شده است آیا شما سئو سایت من را قبول میکنید ؟

خیر، مگر اینکه سایت مجدد توسط خود شرکت ما برای شما طراحی شود. یا دامنه یا ساب دامنه دیگری در اختیار شرکت گذاشته شود که سئو بر روی ان انجام شود (طراحی یک سایت جانبی دیگر و یا انتقال ان سایت به سیستم سایت ساز ما)


  چرا سایتی که توسط سایر شرکت ها طراحی شده است را شما سئو نمی کنید ؟

انجام بهینه سازی یک سایت برای موتور های جستجو و سئو کلمات خاص تا حدودی به سیستم نرم افزاری مورد استفاده شده برای طراحی آن سایت نیز بستگی دارد،
مثلا فرمت نامگذاری فایل ها، صفحات و یا طراحی رابط گرافیکی سایت و یا سرعت بارگذاری صفحات، نوع کد های که در طراحی صفحات استفاده شده، قابلیت ریسپانسیو بودن یا نبودن قالب و قابلیت های چون sitemap یا robots   که آیا آن سیستم دارد یا خیر، نوع خروجی url های سایت و خیلی خیلی موارد دیگر
خیلی از برنامه نویسان و طراحان بدون توجه به خیلی از این نکات سیستم ها و سایت های مشتریان خود را پیاده سازی می کنند،
حال تحلیل این که آن سیستم چه مشکلاتی دارد و آیا آن شرکت طراح آن مشکلات را رفع می کند یا خیر ، معمولا بسیار زمان بر و معمولا بی نتیجه است.


من نیاز دارم که قبل از انتخاب کلمات کلیدی و قرارداد سئو، اول تحلیل کلمات کلیدی، همچنین انالیز سایت های رقبایم و کارهایی که باید انجام شود را داشته باشم  سپس یکی از پکیج های سئو را انتخاب کنم !

شما هزینه تحلیل، گزارش و راهنما سئو را فقط پرداخت می کنید، که پس از ارائه تحلیل و ارائه گزارش کامل ، شما می توانید به راحتی تصمیم گیری و اقدام نمائید و در صورت انتخاب و انعقاد قرارداد هر یک از پکیج های سئو، این مبلغ از کل قرارداد سئوی  شما کسر خواهد شد.


  هزینه ای که برای مشاوره و آنالیز سایت پرداخت می کنم، جدای از هزینه پکیج های سئو شما می باشد ؟

درصورتی که شما یکی از پکیج های خدماتی سئو ما را انتخاب کنید، آنالیز سایت و مشاوره و تحلیل ما را رایگان خواهدی داشت و درصورتی که ابتدا هزینه آنالیز سایت و یا هزینه تحلیل و مشاور را جدا پرداخت کنید و سپس یکی از پکیج های سئو ما را انتخاب کنید ان هزینه اولیه از قیمت پکیج انتخابی شما کسر خواهد شد.


هزینه پرداختی برای چه مدت است ؟ آیا نیاز به تمدید دارد ؟

هزینه پرداختی برای آمدن سایت به صفحه اول گوگل برا اساس کلمات کلیدی ذکر شده در قرارداد می باشد، نگهداری سایت و بروز رسانی سایت پس از انجام قرارداد مشمول هزینه جداگانه می باشد، که بین 40 تا 60 درصد هزینه اولیه قرارداد می باشد، برای مدت یک سال (40% برای کلمات ساده، 50% برای کلمات متوسط و 60% برای کلمات سخت)و برای کلمات بسیار سخت مشمول هزینه نگهداری ماهیانه می باشد.


بعد از آمدن به صفحه اول گوگل چه نیازی هست که مجدد برای نگهداری و ماندن در صفحه اول گوگل وقت گذاشته شود و یا هزینه نگهداری پرداخت شود ؟

همان طور که همیشه اشاره کرده ایم : تمامی سایت های که بر اساس یک سری کلمات کلیدی و یا موضوعات خاص در صفحه اول موتور های جستجو از جمله گوگل قرار گرفته اند، نه به سادگی و نه اتفاقی به این نتیجه رسیده اند، و نه حاضر هستند به این سادگی جای خود را به سایر سایت ها بدهند. حال وقتی سایت شما بر اساس یک سری کلمات به صفحه اول می آید شما جای یکی از سایت ها را در صفحه اول گرفته اید و ان سایت به صفحات دوم عقب رفته است، مطمئنا مدیریت آن سایت و یا شرکت سئو کار تمام تلاش خود را برای برگشتن به صفحه اول گوگل می کند. همچنین همان طور که شما سایت خود را راه اندازی کرده اید و برای رسیدن به نتایج اول گوگل تلاش کرده اید، خیلی دیگر از فعالان در حیطه کاری شما نیز برای رسیدن به چنین جایگاهی دیر یا زود اقدام خواهند کرد و تلاش خود را شروع میکنند.


آیا پس از آمدن سایت به صفحه اول گوگل خود من می توانم سایتم را نگهداری و بروز رسانی کنم ؟

بله، تمامی فعالیت های که بر روی سایت شما انجام شده است و گزارش مربوطه به شما داده می شود، فایل آموزشی و روال کاری که باید انجام دهید نیز در اختیار شما گذاشته می شود که می توانید همان برنامه کاری را ادامه دهید.


من پکیج شماره 5 وب سایت های شما را انتخاب کرده ام که، شامل تحلیل و مشاوره سئو می باشد، حال برای قرارداد سئو سایت، آیا هزینه ای برای من کسر می گردد؟

بله مبلغ مربوط به تحلیل و ارائه گزارش و راهنما از کل مبلغ پکیج سئو انتخابی شما کسر می گردد.


در پکیج های خدماتی سئو  که قید کردید برای هر سایت ، اکانت شبکه های اجتماعی و انجمن ایجاد می کنید می خواستم بدانم بعد از اتمام قرارداد این اکانت ها باز به صورت فعال باقی خواهند ماند؟

بله . بعد از اتمام قرارداد کلیه یوزرها و پسوردها در اختیار شما قرار خواهد گرفت.


من در شرکت خودم تعدادی کارمند در بخش IT دارم و نیازی نیست پروژه سئو خود را به شرکت دیگری واگذار کنم آیا کلاس یا پکیج آموزشی وجود دارد که کارمندان بتوانند از آن استفاده کنند؟

بله. شما می توانید از مشاوره ، کلاس ها و پکیج های آموزشی ما استفاده نمایید.دانلود


دانلود فایل سوالات متداول خدمات سئو سایت  doc.

دانلود فایل سوالات متداول خدمات سئو سایت  pdf.


تعداد بازدید مطلب : 12143

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی

 


اصفهان :  34477008-031
پاسخ گویی :
09134477008 - 09134476008
- 09134475008
اصفهان :  خیابان چهار باغ خواجو، کوچه شهیدان هاشمی، پلاک 405  مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی

پیامک : 10007008
ایمیل:info@see.co.ir

پاسخگویی تلفنی و حضوری : شنبه الی چهارشنبه، ساعت 8:00 الی 14:00

درخصوص سوالات فنی و یا نیاز به بخش پشتیبانی شرکت، در ساعات غیر کاری جهت پاسخگویی سریع تر و دقیق تر خواهشمند است از بخش مدیریت سامانه خود، قسمت پشتیبانی (تیکتینگ) اقدام نمایید.
خبرنامه
  • درصورتی که تمایل دارید اخبار، مطالب آموزشی، تخفیف ها و .. سامانه پازن برای شما ارسال شود ایمیل خود را در وارد نمائید


با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام علاوه بر مطالب کلیدی آموزشی، از کد های تخفیف و اطلاع رسانی های سامانه لحظه ای مطلع شوید.
 

 کانال سایت ساز پازن در تلگرام   صفحه سایت ساز پازن در اینستاگرام    کانال پازن در شبکه ویدئویی آپارت