پازن سرویسی برای طراحی آسان وب سایت 
پاپ آپ همان پنجره مزاحمی است (برای مبتدی ها) که وقتی روی بخشی از یک سایت یا یک لینک کلیک می کنید باز می شود و سایت دیگری را نشان می دهد
 
 

پدیده نحس پاپ آپ!

 
پاپ آپ همان پنجره مزاحمی است (برای مبتدی ها) که وقتی روی بخشی از یک سایت یا یک لینک کلیک می کنید باز می شود و سایت دیگری را نشان می دهد و کاربران غیر حرفه ای اینترنت نمی فهمند چه خبر شده است ولی کاربران حرفه ای اینترنت سریعا آن را می بندند.
 

تا کی وب ایرانی باید قربانی پاپ آپ های مزاحم باشد؟

 
فراموش نکنید در کشور های دیگر هم پاپ اپ استفاده می شود و مختص ایران نیست.ما چون سایت های غیر فارسی که مطالعه می کنیم، معمولا معتبر و معروف هستند، و پاپ آپ ندارند فکر می کنیم کل سایت های خارجی پاپ آپ ندارند.اما اکثر سایت های خارجی مرتبط با دانلود و آپلود، سایت های تبلیغاتی، سایت های با محتوای غیر اخلاقی و سایت های کوچک یا کم اعتبار کشورهای دیگر، از پاپ آپ استفاده می کنند.
 
اما ما چون در بتن سایت های محلی کشور های دیگر نیستیم ممکن است فکر کنیم پاپ اپ فقط در کشور ما خیلی زیاد است.پاپ آپ تا زمانی که کاربر غیر حرفه ای در سطح وب جهان وجود دارد توجیه اقتصادی دارد.
 
اما خارجی ها (منظور کشورهای توسعه یافته است) یک فرق عمده با ما دارند که در ادامه به آنها می پردازیم.
 
 
پاپ آپ همان پنجره مزاحمی است (برای مبتدی ها) که وقتی روی بخشی از یک سایت یا یک لینک کلیک می کنید باز می شود و سایت دیگری را نشان می دهد

 

از نظر من پاپ آپ تنها دو کاربرد دارد که باز هم توجیه پذیر نیست:

 
یک سایت پربازدید دارید و از سایت های دیگر هزینه می گیرید که پاپ آپ آنها را قرار دهید.در اینجا یک منبع درامد است که برای کاربرانتان مزاحمت ایجاد کنید و پول بگیرید.بنظر شخصی من این پول که از حاصل آزار دیگران بدست می آید توجیه شرعی و اخلاقی ندارد!
 
یک سایت کم بازدید دارید و می خواهید با پاپ آپ رتبه الکسای آن را به شدت پایین بیاورید و سپس به انسان های ساده لوح بگویید، الکسای من را ببین! چقدر پر بازدید هستم! و سپس تبلیغ انسان های ساده را با دریافت وجه در سایتتان قرار دهید که این درآمد هم چون مبتنی بر دروغ است توجیه اخلاقی ندارد.
 
 

پاپ آپ هیچ ربطی به رتبه و رنکینگ شما در نتایج گوگل ندارد!

 
پس از برداشته شدن پاپ اپ، رتبه الکسای سایت مجددا بالا می رود(بدتر می شود)
پاپ آپ فقط موجب دفع بازدید کننده از سایت شما می شود که تا حدودی در صورتی که گوگل هوشمند تر شود، ممکن است بتواند به عنوان فاکتور منفی برای خریدار یا فروشنده آن قرار دهد که در زمان نگارش این مطلب، تا حدودی بخصوص برای پنجره های new tab می تواند تشخیص دهد و به شما اخطار داده می شود.
 
 

اما راجع به تفاوت سایر کشور ها با ما در استفاده از پاپ اپ:

 
در جامعه ما، متاسفانه استفاده از پاپ اپ برای وب مستران (صاحبان وب سایت ها) جا افتاده است.آنها فکر می کنند استفاده از پاپ اپ در سئوسایت و کسب رتبه خوب در گوگل مفید است.فرق ما ایرانی ها در این است که پاپ آپ را یک وسلیه خوب و مفید می دانیم.اما سایر جوامع، پاپ آپ را وسیله ای برای کسب درامد از کاربران غیر حرفه ای می دانند.جوامع دیگر تبلیغ اینکه با پاپ اپ رتبه خود را بهبود دهید را نمی کنند!
 
منبع:سئو روز
مترجم : سید محمد مهدی سجادیان
تعداد بازدید مطلب : 10154
تاریخ ایجاد:1394/06/04,17:24|

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی

 


اصفهان :  34477008-031
پاسخ گویی :
09134477008 - 09134476008
- 09134475008
اصفهان :  خیابان چهار باغ خواجو، کوچه شهیدان هاشمی، پلاک 405  مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی

پیامک : 10007008
ایمیل:info@see.co.ir

پاسخگویی تلفنی و حضوری : شنبه الی چهارشنبه، ساعت 8:00 الی 14:00

درخصوص سوالات فنی و یا نیاز به بخش پشتیبانی شرکت، در ساعات غیر کاری جهت پاسخگویی سریع تر و دقیق تر خواهشمند است از بخش مدیریت سامانه خود، قسمت پشتیبانی (تیکتینگ) اقدام نمایید.
خبرنامه
  • درصورتی که تمایل دارید اخبار، مطالب آموزشی، تخفیف ها و .. سامانه پازن برای شما ارسال شود ایمیل خود را در وارد نمائید


با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام علاوه بر مطالب کلیدی آموزشی، از کد های تخفیف و اطلاع رسانی های سامانه لحظه ای مطلع شوید.
 

 کانال سایت ساز پازن در تلگرام   صفحه سایت ساز پازن در اینستاگرام    کانال پازن در شبکه ویدئویی آپارت