پازن سرویسی برای طراحی آسان وب سایت


 
طراحی وب سایت

قابلیت استفاده از ابزار طراحی تعیین کننده موفقیت یا شکست یک وب سایت است . از آنها که بازدید کننده باید بر روی وب سایت شما کلیک کند و او تصمیم گیرنده است ، طراحی وب سایت و سایت سازی ، کاربر محور شده است و این یک روش موفق و سود گرا در این زمینه است. پس بهتر است از تمامی ابزار هایی که در سایت سازی موفق مورد استفاده قرار میگیرد ، بهره برد.

ما می خواهیم به بحث در مورد جزئیات طراحی وب سایت و سایت سازی یپردازیم.
این جزئیات عبارتند از : اصول اصلی ، فن آوری هوشمند ، روش های طراحی وب سایت و نکات ایجاد صفحات در وب سایت.
روشی که به درستی به کار گرفته شود به طور یقین موفق تر و دارای روندی آسان تر خواهد بود.


اصول موثر در طراحی وب سایت


به منظور  استفاده درست از ابزار و امکانات باید به درک چگونگی تفکر کاربران برسیم و الگوهای اساسی رفتار های کاربران را شناسایی کنیم.
 

کاربران چه انتظاراتی دارند؟


اساسا کاربران عادت دارند بر روی وب سایت های متفاوت با بقیه کلیک کنند . کاربران در هر صفحه ، با نگاهشان مطالب را اسکن می کنند و از این طریق جذب وی سایت و یا از آن خارج می شوند.
پس باید نکات جذاب وب سایت را در معرض دید بگذاریم.

بعضا وب سایت هایی وجود دارند که مطالب اصلی آنها بعد از تبلیغات طولانی و کسل کننده قرار دارند که این موضوع یکی از آسیب های جدی در سایت سازی و جذب بازدید کننده است.

کاربران هنگامی که موارد مشابه و یا منطبق مورد جستجوی خود را ببینند به وب سایت امیدوار شده و به جستجو در آن می پردازند. پس باید توجه داشت که صفحه اول وب سایت ، جامع و در برگیرنده تمامی محتوای سایت باشد. اگر کاربر مطلب مورد نظر خود را در صفحه اول پیدا نکند به سرعت از وب سایت خارج شده و به جستجوی وب سایت دیگر خواهد پرداخت.
 

کاربران از کیفیت و اعتبار وب سایت قدردانی می کنند.


یک صفحه با کیفیت برای کاربران زمینه جذب بازدیدکننده بیشتر را فراهم می کند . تهیه صفحه ای با کیفیت و جذاب زمینه تبلیغات توسط کاربران را به وجود می آورد و دیگر نیاز به صرف هزینه های زیاد برای تبلیغات در وب سایت های معروف و پربازدید کمتر است.
 

کاربران در نگاه اول مطالب را نمی خوانند.


بازدیدکننگان یک وب سایت در نگاه اول به تجزیه و تحلیل مطالب نمی پردازند بلکه در ابتدا وب سایت را جهت جستجوی مطلب مورد نظر خود اسکن می کنند.
 
طراحی وب سایت

همانطور که گفته شد کاربران مطالب را نمی خوانند. به نقاط گرم تصویر بالا نگاه کنید ، این قسمتهایی است که کاربران توجه زیادی می کنند.
 

کاربر بی تاب و عجول برای پیدا کردن مورد جستجوی خود است


اگر یک وب سایت قادر به پاسخگویی به انتظارات کاربران نیست ، پس طراح کار خود را به خوبی انجام نداده و استحقاق دریافت دستمزد را ندارد و همچنین عکس آن نیز وجود دارد ، وب سایتی که جامع و در دسترس باشد ، قطعا طراح موفقی داشته که به ازای موفقیتش در طراحی وب سایت ، پاداش درخور دریافت می کند. تمایل کاربران به ترک وب سایت و پیدا کردن جایگزین برای آن بیشتر از ماندگاری آنها در وب سایت است.

در قسمت بعد ما را دنبال کنید.منبع :‌ www.smashingmagazine.com
مترجم و نویسنده : بهنام ماضی


 
تعداد بازدید مطلب : 5639
تاریخ ایجاد:1394/07/18,08:57|
برچسب ها
مطالب مرتبط

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی

 


اصفهان :  34477008-031
پاسخ گویی :
09134477008 - 09134476008
- 09134475008
اصفهان :  خیابان چهار باغ خواجو، کوچه شهیدان هاشمی، پلاک 405  مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی

پیامک : 10007008
ایمیل:info@see.co.ir

پاسخگویی تلفنی و حضوری : شنبه الی چهارشنبه، ساعت 8:00 الی 14:00

درخصوص سوالات فنی و یا نیاز به بخش پشتیبانی شرکت، در ساعات غیر کاری جهت پاسخگویی سریع تر و دقیق تر خواهشمند است از بخش مدیریت سامانه خود، قسمت پشتیبانی (تیکتینگ) اقدام نمایید.
خبرنامه
  • درصورتی که تمایل دارید اخبار، مطالب آموزشی، تخفیف ها و .. سامانه پازن برای شما ارسال شود ایمیل خود را در وارد نمائید


با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام علاوه بر مطالب کلیدی آموزشی، از کد های تخفیف و اطلاع رسانی های سامانه لحظه ای مطلع شوید.
 

 کانال سایت ساز پازن در تلگرام   صفحه سایت ساز پازن در اینستاگرام    کانال پازن در شبکه ویدئویی آپارت