پازن سرویسی برای طراحی آسان وب سایت


25 مرحله SEO برای جذب ترافیک بیشتر-بخش اول


25 مرحله SEO برای جذب ترافیک بیشتر-بخش سوم

در این بخش قصد داریم درباره لینک ها در یک صفحه بررسی کنیم.
 

بخش سوم: LINKING

لینک های داخلی

در سایت خودلینک هایی تعریف کنید که کاربر را به صفحات ( مطالب) دیگر ببرد. این لینک های داخلی به حرکت بر روی محتوای شما توسط بازدیدکنندگان را بسیار کمک می کند و همچنین باعث کاهش Bounce Rate  و افزایش بازدید کننده و تعامل بهتر با بازدید کننده را دارد. لینک های داخلی برای حرکت خزنده های موتورهای جستجو و ایندکس شدن مطالب وب سایت موثر می باشد.
 
لینک های بیش از حد در صفحه
لینک های بیش از حد در یک صفحه می تواند تاثیر منفی بر روی سئو سایت بگذارد و کیفیت صفحه را کاهش دهد. پیشنهاد می کنم در مطالبی که در وب سایت خود قرار می دهید برای استفاده از لینک به سایر مطالب وب سایت، به گونه ای استفاده نمایید که برای سئو مناسب باشد و بتواند کاربر را در وب سایت نگه دارد.
 
بن بست صفحات
صفحات بن بست هیچ لینک خروجی در آن ها وجود ندارد. اگر یک کاربر یا خزنده موتور جستجو از یک صفحه که دارای بن بست است بازدید کند، هیچ لینکی به نقطه دیگری از سایت مشاهده نخواهد کرد. صفحات بن بست می توانند تاثیر منفی بر روی سئو سایت داشته باشند.
 
لینک های شکسته
لینک های شکسته به لینک هایی می گویند که هنگامی انتخاب و کلیک بر روی آن ها خطایی نشان می دهد و صفحه مورد نظر باز نمی شود.آن ها می توانند به دلایل مختلفی مانند حذف و یا انتقال  URL رخ بدهد.
 
لینک های شکسته تحت تاثیر سئو سایت قرار بگیرد و در رتبه بندی موتورهای جستجو نمره منفی بگیرد. چون که وقتی خزنده های موتورهای جستجو وارد وب سایت می شود با مشاهده این لینک های شکسته به وب سایت نمره منفی میدهد. وجود این گونه از لینک ها یک تجربه بد برای کاربر است و هنگامی که این گونه لینک ها را در وب سایت مشاهده کند، ممکن است که دیگر سراغ این وب سایت نیاید.
 
 

25 مرحله SEO برای جذب ترافیک بیشتر-بخش اول
 

منبع:  alexa
مترجم: سید سعید موسوی زاهد
تعداد بازدید مطلب : 5521
تاریخ ایجاد:1394/07/19,22:06|
برچسب ها
مطالب مرتبط

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی

 


اصفهان :  34477008-031
پاسخ گویی :
09134477008 - 09134476008
- 09134475008
اصفهان :  خیابان چهار باغ خواجو، کوچه شهیدان هاشمی، پلاک 405  مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی

پیامک : 10007008
ایمیل:info@see.co.ir

پاسخگویی تلفنی و حضوری : شنبه الی چهارشنبه، ساعت 8:00 الی 14:00

درخصوص سوالات فنی و یا نیاز به بخش پشتیبانی شرکت، در ساعات غیر کاری جهت پاسخگویی سریع تر و دقیق تر خواهشمند است از بخش مدیریت سامانه خود، قسمت پشتیبانی (تیکتینگ) اقدام نمایید.
خبرنامه
  • درصورتی که تمایل دارید اخبار، مطالب آموزشی، تخفیف ها و .. سامانه پازن برای شما ارسال شود ایمیل خود را در وارد نمائید


با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام علاوه بر مطالب کلیدی آموزشی، از کد های تخفیف و اطلاع رسانی های سامانه لحظه ای مطلع شوید.
 

 کانال سایت ساز پازن در تلگرام   صفحه سایت ساز پازن در اینستاگرام    کانال پازن در شبکه ویدئویی آپارت