پازن سرویسی برای طراحی آسان وب سایت


25 مرحله SEO برای جذب ترافیک بیشتر-بخش اول


25 مرحله SEO برای جذب ترافیک بیشتر-بخش چهارم

در این بخش قصد داریم درباره محتوا وب سایت و کیفیت آن ها  در یک وب سایت را بررسی کنیم.
 

بخش سوم: CONTENT

تعداد کلمات هر مطلب
مقدار کلمات محتوای وب سایت شما نشان دهنده عمق و کیفیت آن مطلب می باشد. مطالب با تعداد کلمات کم ممکن است در نتایج جستجو رتبه خوبی نداشته باشند. در مطالب که هدف بر روی یک کلمه کلیدی خاص است، تعداد کم کلمه در مطلب مهم نمی باشد. اگر می خواهید که نزد موتورهای جستجو اعتبار کسب نمایید پس سعی کنید، محتوایی که تولید می کنید تعداد کلماتش بسیار زیاد باشد تا خزنده موتورجستجو آن را به عنوان یک مطلب باکیفیت حساب کند و در رتبه بندی نتایج جستجو اثر مثبت داشته باشد.
 
مطالب تکراری در سایت
مطالب تکراری در سایت به این معناست که در یک وب سایت در چند URL مطالب تکراری وجود داشته باشد که این از نطر سئو نمره منفی دارد. با تغییر مسیر 301 می توان به مطالب تکراری رسیدگی کرد.
 
مدیریت کلمات کلیدی
باز هم یک مقاله در مورد سئو سایت خواندیم و دوباره در مورد کلمات کلیدی صحبت می کند. با تکرار این قسمت در اکثر مقالات سئو سایت مطمئنا متوجه ارزش و مدیریت آن در سئو سایت شده اید. بد نیست اشاره ای به این مبحث با ارزش داشته باشیم.
انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای وب سایت باید طبق اصول و ارزش آن در وب باشد.اگر کلمه ای که برای وب سایت انتخاب می کنید که جستجویی در موتورهای جستجو نداشته باشد، صرفا فقط وقت و انرژی خود را تلف کرده اید.
 
ولی اصل مطلب این جاست که در مطالب خود از کلمات کلیدی وب سایت تان استفاده نمایید. کلمات کلیدی وب سایت را در مطلب به صفحه مرتبط به خود لینک دهید و در قسمت title ، کلمه کلیدی را که لینک می دهید را وارد نمایید. به طور مثال کلمه سئو سایت وجود دارد و شما باید آن را به صفحه مرتبط به خود لینک دهید و در قسمت title آن " سئو سایت " را وارد نمایید.
 
 

25 مرحله SEO برای جذب ترافیک بیشتر-بخش اول
 

منبع:  alexa
مترجم: سید سعید موسوی زاهد
تعداد بازدید مطلب : 5334
تاریخ ایجاد:1394/07/20,23:13|
برچسب ها
مطالب مرتبط

نام
 
نظر
حداکثر 1024 کاراکتر

 
کد امنیتی

 


اصفهان :  34477008-031
پاسخ گویی :
09134477008 - 09134476008
- 09134475008
اصفهان :  خیابان چهار باغ خواجو، کوچه شهیدان هاشمی، پلاک 405  مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی

پیامک : 10007008
ایمیل:info@see.co.ir

پاسخگویی تلفنی و حضوری : شنبه الی چهارشنبه، ساعت 8:00 الی 14:00

درخصوص سوالات فنی و یا نیاز به بخش پشتیبانی شرکت، در ساعات غیر کاری جهت پاسخگویی سریع تر و دقیق تر خواهشمند است از بخش مدیریت سامانه خود، قسمت پشتیبانی (تیکتینگ) اقدام نمایید.
خبرنامه
  • درصورتی که تمایل دارید اخبار، مطالب آموزشی، تخفیف ها و .. سامانه پازن برای شما ارسال شود ایمیل خود را در وارد نمائید


با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام علاوه بر مطالب کلیدی آموزشی، از کد های تخفیف و اطلاع رسانی های سامانه لحظه ای مطلع شوید.
 

 کانال سایت ساز پازن در تلگرام   صفحه سایت ساز پازن در اینستاگرام    کانال پازن در شبکه ویدئویی آپارت