پازن سرویسی برای طراحی آسان وب سایتگوگل اعلام کرد که بروزرسانی بعدی الگوریتم پنگوئن باید تا پایان 2015 رخ می دهد.
 

گوگل اعلام کرد که بروزرسانی بعدی الگوریتم پنگوئن باید تا پایان 2015 رخ می دهد.

 
نسخه ی 4 الگوریتم پنگوئن به احتمال زیاد تا پایان سال جاری منتشر خواهد شد.
ما همه انتظار داشتیم به روز رسانی بعدی پنگوئن به زودی اتفاق  بیافتد، اما در حال حاضر ما می دانیم که آن را به احتمال زیاد در دو ماه آینده منتشر خواهد شد.
Gary Illyes یک مدیر سایت است که موضوعات داغ را تجزیه و تحلیل میکند . وی درپستی در توییتر نوشته است که این نسخه جدید پنگوئن درسال جاری یعنی 2015 منتشر میشود در صورتی که فقط دو ماه از این سال باقی مانده است و آن نوامبرو دسامبر هست . ما باید فرض کنیم این نسخه را در عرض دوماه آینده اتفاق می افتد.
 
ما همچنین می توانیم انتظار داشته باشیم که نسخه ی بعدی به زمان واقعی که گفته می شود نزدیک تر است. این بدان معناست که الگوریتم به طور مداوم در زمان واقعی که گفته میشود به روزرسانی خواهد شد. ولی باید درنظرداشت که بعد از نسخه ی 4 الگوریتم پنگوئن دیگر روز خاصی برای به روز رسانی الگوریتم پنگوئن وجود ندارد.ولی به جای آن گوگل امکان تشخیص لینک های اسپم شده ی در سایت را توسط الگوریتم پنگوئن میدهد. 
 
و در همان زمان هنگامی که لینک های اسپم شده را حذف میکند و Google’s indexerآن ها را برمیدارد سایر سایت ها یه احساس تنفر خاصی نسبت به الگوریتم پنگوئن پیدا میکنن.
این میتواند یک هشدار جدی برا سئو کار ها و وب مسترها باشد که برای سئو سایت خود تلاش میکنند. شما زمانی در کار سئو خود موفق هستید که با همه ی بروزرسانی ها آشنا باشید.
 
منبع: searchengineland.com
مترجم: سید محمد مهدی سجادیان

تعداد بازدید مطلب : 8090
تاریخ ایجاد:1394/08/08,17:53|
برچسب ها
اصفهان :  34477008-031
پاسخ گویی :
09134477008 - 09134476008
- 09134475008
اصفهان :  خیابان چهار باغ خواجو، کوچه شهیدان هاشمی، پلاک 405  مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی

پیامک : 10007008
ایمیل:info@see.co.ir

پاسخگویی تلفنی و حضوری : شنبه الی چهارشنبه، ساعت 8:00 الی 14:00

درخصوص سوالات فنی و یا نیاز به بخش پشتیبانی شرکت، در ساعات غیر کاری جهت پاسخگویی سریع تر و دقیق تر خواهشمند است از بخش مدیریت سامانه خود، قسمت پشتیبانی (تیکتینگ) اقدام نمایید.
خبرنامه
  • درصورتی که تمایل دارید اخبار، مطالب آموزشی، تخفیف ها و .. سامانه پازن برای شما ارسال شود ایمیل خود را در وارد نمائید


با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام علاوه بر مطالب کلیدی آموزشی، از کد های تخفیف و اطلاع رسانی های سامانه لحظه ای مطلع شوید.
 

 کانال سایت ساز پازن در تلگرام   صفحه سایت ساز پازن در اینستاگرام    کانال پازن در شبکه ویدئویی آپارت