هر موضوع که در گوگل جستجو می کنید، میلیون ها سایت پیدا می شود، اما فقط 10 سایت در صفحه اول نمایش داده می شود.

سئو چیست

سایت شما در صفحه چند گوگل قرار دارد ؟


آیا سایت شما اصلا جزء 10 سایت برتر گوگل هست ؟ آیا به حال اهمیت این موضوع فکر کرده اید ؟ آیا می دانید افرادی که خواهان آن موضوع هستند از بین همان 10 سایت اول یکی را انتخاب می کنند و اصلا به صفحات بعد نمی روند ؟

موتورهای جستجو بدون هزینه برای شما بازاریابی می کنند فقط کافیست رباتهای آنها سایت شما را پیدا کنند و از آن پس زمانی که فردی به دنبال هر یک از خدمات و یا محصولات و یا اطلاعات ارائه شده در سایت شما باشد، این موتورها فرد را به سمت سایت شما هدایت می کنند.


یک ضرب المثل معروف در دنیای وب و سئو سایت وجود دارد که می گوید :
 

اگر گوگل به شما لبخند بزند، تمام بازار به شما لبخند می‌زند.

مفهوم سئو

سئو (SEO) به معنای بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو می باشد.


به زبان ساده تر می توان این طور بیان کرد که : وقتی اشخاص در موتور جستجویی مانند گوگل، موضوعی را جستجو می کنند، طراحی سایت ها و مطالب زیادی وجود دارند که به آن موضوع پرداخته اند، حال موتورهای جستجو بر اساس الگوریتم و معیار های زیادی که دارند این سایت ها را دسته بندی کرده و بر اساس اولویت به اشخاص درخواست کننده نمایش می دهند، حال یک سایت در رتبه اول گوگل قرار می گیرد ، یک سایت در رتبه دوم، و خیلی سایت ها در صفحات دوم و سوم و ... قرار می گیرند!

این که سایت شما بر اساس موضوعی که دارد در رتبه چندم موتورهای جستجو از جز جمله گوگل نمایش داده شود، بسیار بسیار مهم است، چرا که وقتی اشخاص در اینترنت موضوعی را جستجو می کنند، صد البته به آن نیاز دارند که در مورد آن تحقیق و جستجو میکنند، و موتورهای جستجو از بین هزاران هزار سایت که به آن ها معرفی شده، بر اساس معیار های خود سایت ها را رتبه بندی و به ترتیب نمایش می دهند و در نهایت اینکه اشخاص از بین همان 10 سایت اول به نتیجه مورد نظر خود می رسند و نیاز خود را اعم از دیدن نمونه کار، خرید، استعلام قیمت و .... برطرف می کنند.
به عنوان مثال، وقتی شما با مرکز 118 شهر خود تماس می گیرد و درخواست شماره یک آژانس تلفنی نزدیک محل خود را می دهید، اپراتور تعدادی شماره برایتان میخواند و شما معمولا با همان اولین شماره تماس می گیرید و نیاز خود را برطرف میکنیدو زمانی به شماره دوم و یا بعدی ها تماس میگیرد که هنوز نیازتان برطرف نشده باشد.


روال ارائه خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

حال که به اهمیت بسیار بالای داشتن وب سایت و از آن مهمتر رتبه سایتتان در موتور های جستجو از جمله گوگل پی برده اید و تمایل دارید وقتی مخاطبین شما موضوعات و کلمات مربوط به شغل شما را در اینترنت جستجو می کنند سایت شما را در نتایج اولیه موتور های جستجو ببینند، ما به شما کمک می کنیم که به این هدف بزرگ برسید و تحولی عظیم در شغل و حرفه خود ایجاد کنید.

برای این منظور شما بایستی مراحل زیر را طی کنید :
1- ابتدا بایستی یک وب سایت کامل برای معرفی خود و خدماتتان داشته باشید.
(در صورتی که هنوز وب سایتی ندارید ابتدا از لینک "طراحی سایت" میتوانید توضیحات و قابلیت های سیستم پازن و پکیج های طراحی سایت را مطالعه و سفارش یک طراحی سایت حرفه ای و زیبا بدهید)
توجه : با توجه به حجم سفارشات در زمینه خدمات سئو، پذیرش خدمات سئو فقط برای عزیزانی انجام می شود که وب سایتشان با سامانه پازن طراحی و پیاده سازی شده باشد)

2- وب سایت شما باید از لحاظ محتوا و اطلاعات شغلیتان کامل باشد!

3- کلمات کلیدی سایت خود را مشخص کنید.

4- بر اساس کلمات کلیدی که دارید، یکی از پکیج های خدمات سئو را انتخاب می کنید. (در انتخاب کلمات کلیدی و پکیج مناسب ما شما را صادقانه، راهنمائی خواهیم کرد)
 

پکیج های قیمتی

نحوه مشخص کردن نوع کلمات درخواستی :

شما کلمات و یا عبارت های خود را به کارشناسان شرکت اعلام می نمائید، پس از بررسی نوع کلمات (ساده، متوسط، سخت) به شما اطلاع رسانی خواهد شد.


مشاوره در انتخاب کلمات کلیدی :

یکی از مهمترین اقدامات قبل از شروع به انجام بهینه سازی یک سایت برای موتور های جستجو انتخاب کلمات کلیدی مناسب می باشد، کلمات کلیدی در صورتی که به اشتباه و بدون دید باز انتخاب شوند عملا برای شما هیچ نتیجه ای نخواهد داشت و فقط باعث از بین رفتن و قت و پول شما خواهد بود.  متناسب با موضوع وب سایت شما، کلمات، عبارات و ترکیب های بسیاری وجود دارد که توسط مخاطبین شما در اینترنت سرچ میشود، درصورتی که شما قبل از انتخاب کلمات کلیدی نیاز به مشاوره تخصصی سئو دارید و در انتخاب کلمات کلیدی خود، بررسی دقیق و حرفه ای انجام نداده اید ما برای شما این کار را انجام میدهیم که شامل :

 1. بررسی و پیشنهاد کلیه کلمات کلیدی مناسب
 2. مشخص کردن تعداد سرچ و بازدید که ماهیانه بر روی هر عبارت و یا کلمه انجام می شود
 3. روند رو به رشد یا کاهش تعداد جستجو های که بر روی هر کلمه در طول زمان اتقاق می افتد
 4. مقایسه روند سرچ کلمات با یکدیگر
 5. ارائه جملات و عبارت های که توسط کاربران در سرچ موتور های جستجو استفاده می شود.

هزینه این مشاوره و بررسی مبلغ 400،000 تومان می باشد، که طی 1 الی 3 روز برای شما آماده و درقالب یک فایل مکتوب برای شما ارسال خواهد شد. (درصورتی که شما خودتان کلمات کلیدی خود را مشخص کرده اید، صرفا نوع آسان، متوسط یا سخت بودن کلمات توسط ما به شما اعلام می شود)

توجه : بعد از انتخاب و مشخص شدن کلمات کلیدی و بسته شدن قرار داد جهت شروع به کار بر روی سئو سایت و کلمات مبلغ مشاوره کلمات کلیدی(400،000 تومان) از کل مبلغ قرارداد شما کسر می گردد.


کارهایی که برای سئو سایت شما انجام می شود :

 1. فعالیت در شبکه های اجتماعی
 2. معرفی سایت در انجمن ها
 3. معرفی سایت در دایرکتوری ها
 4. ایجاد وبلاگ
 5. تولید محتوا
 6. فعالیت جهت کسب لینک های خارجی (back Link)
 7. تحلیل آمار google Analytics و ارائه گزارشات منظم
 8. اصلاح ساختار و قالب سایت
 9. اعمال تغییرات بر اساس الگوریتم های جدید گوگل
 10. تحلیل کامل رقبا
 11. و .......
 همچنین سیستمی که برای طراحی سایت شما استفاده می شود سیستم سایت ساز اختصاصی شرکت سناکو به نام پازن www.paazen.com می باشد که کلیه استاندارد های فنی و برنامه نویسی در آن رعایت شده است

زمان تحویل :

انجام خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت ها، طی  2 مرحله انجام می پذیرد.    
مرحله اول یک دوره زمانی حداقل 3 ماهه (برای برخی کلمات کلیدی ممکن است زمان بیشتری درنظر گرفته شود) که در این زمان وب سایت شما بر اساس کلمات کلیدی مشخص شده در صفحه اول گوگل نمایش داده می شود.    
مرحله دوم که بر روی ماندگار شدن شما در صفحه اول گوگل کار می شود تا که جایگاه محکم تر و ثابتی در صفحه اول گوگل بتوانید داشته باشید.

نحوه پرداخت و تسویه حساب :

پس از مشخص کلمات کلیدی، 50% از کل مبلغ قرارداد به صورت نقدی دریافت می شود. و 50% از مابقی قرارد داد به صورت چک به تاریخی که جهت انجام پروژه نیاز است پس از آمدن سایت به صفحه اول گوگل دریافت می شود.

فسخ قرارداد :

درصورتی که بعد از زمان تعهد داده شده توسط شرکت، سایت شما بر اساس کلمات کلیدی قرارداد بسته شده در صفحه اول گوگل نیامده باشد در صورت تائید شما بدون هیچ هزینه ای مدت زمان دیگری به شما اعلام میشود که نتیجه حاصله ارتقاء داده شود. و در صورت عدم نتیجه گیری مورد نظر بعد از فرجه مشخص شده کل هزینه عودت داده می شود و البته بعد از فسخ و عودت هزینه پرداختی، حق سایت و سئو انجام شده برای مجری محفوظ خواهد ماند


توجه داشته باشید :

تمامی سایت های که بر اساس یک سری کلمات کلیدی و یا موضوعات خاص در صفحه اول موتور های جستجو از جمله گوگل قرار گرفته اند، نه به سادگی و نه اتفاقی به این نتیجه رسیده اند، و نه حاضر هستند به این سادگی جای خود را به سایر سایت ها بدهند.


 دانلود کاتالوگ های سئو سایت

دانلود خدمات سئو سایت با فرمت doc.
دانلود خدمات سئو سایت با فرمت pdf.

سوالات متداول سئو سایت


کلاس آموزش سئو سایت

در صورتی که تمایل دارید خود مباحث سئو سایت را به صورت کامل فرابگیرد و آن را روی سایت خود پیاده سازی کنید می توانید از کلاس ها و دوره های آموزشی سئو سایت استفاده کنید: اطلاعات بیشتر: آموزش سئو اصفهان


کتاب های آموزشی سئو سایتکتاب آموزش سئوتعداد صفحه: 152

شابک: 2-79-8419-600-978

سایز:  وزیری

نوبت چاپ:   چاپ اول 1395

موضوع: سئو، بهینه سازی سایت

سطح: سئو مقدماتی

قیمت: 27،000 تومان

دانلود کتاب آموزش سئو
کتاب آموزش گوگل وبمستر
تعداد صفحه:
291

شابک: 0-57-8491-600-978

سایز:  وزیری

نوبت چاپ:   چاپ اول 1395

موضوع: سئو، بهینه سازی سایت

سطح: سئو پیشرفته

قیمت: 27،000 تومان

دانلود کتاب آموزش گوگل وبمستر


اصفهان :  34477008-031
پاسخ گویی :
09134477008 - 09134476008
- 09134475008
اصفهان :  خیابان چهار باغ خواجو، کوچه شهیدان هاشمی، پلاک 405  مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی

پیامک : 10007008
ایمیل:info@see.co.ir

پاسخگویی تلفنی و حضوری : شنبه الی چهارشنبه، ساعت 8:00 الی 14:00

درخصوص سوالات فنی و یا نیاز به بخش پشتیبانی شرکت، در ساعات غیر کاری جهت پاسخگویی سریع تر و دقیق تر خواهشمند است از بخش مدیریت سامانه خود، قسمت پشتیبانی (تیکتینگ) اقدام نمایید.
خبرنامه
 • درصورتی که تمایل دارید اخبار، مطالب آموزشی، تخفیف ها و .. سامانه پازن برای شما ارسال شود ایمیل خود را در وارد نمائید


با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام علاوه بر مطالب کلیدی آموزشی، از کد های تخفیف و اطلاع رسانی های سامانه لحظه ای مطلع شوید.
 

 کانال سایت ساز پازن در تلگرام   صفحه سایت ساز پازن در اینستاگرام    کانال پازن در شبکه ویدئویی آپارت